Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracujemy dla każdego

Jeśli poszukują Państwo firmy, która przygotuje grunt pod budowę domu jednorodzinnego, wykona drenaż opaskowy czy też dostosuje teren pod ułożenie kostki - jesteśmy do usług. Klient prywatny jest dla nas tak samo ważny jak duzi klienci firmowi.

Jeśli Państwa firma poszukuje wykonawcy dużych robót ziemnych, drogowych czy kolejowych, jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Doświadczenie oraz lista naszych dotychczasowych realizacji potwierdzają nasze przygotowanie do największych tematów.

Jedna firma - wiele zadań

Prace budowlane to szereg poszczególnych usług, które dadzą pożądany efekt, jeśli wszystkie z nich zostaną należycie wykonane. Nasza firma działa kompleksowo, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Prace przebiegają znacznie szybciej, jeśli wykonuje je ta sama grupa fachowców. Nie muszą Państwo szukać kolejnych ekip, całość prac można powierzyć nam. Kompleksowy zakres prac oraz odpowiedzialni fachowcy gwarantują, że unikną Państwo kłopotów i przykrych niespodzianek. Na wszystkie wykonywane zlecenia udzielamy gwarancji.

Zaplecze sprzętowe

Rynek budowlany, jak każda branża, rozwija się szybko. Regularnie pojawiają się nowe technologie i nowoczesne urządzenia. Wybierając naszą firmę nie muszą Państwo obawiać się problemów i opóźnień na budowie wynikających z przestarzałych urządzeń i maszyn. Nasz sprzęt nie odmawia posłuszeństwa. Dbamy o stan techniczny parku maszynowego i systematycznie dokupujemy nowe urządzenia. Dzięki temu działamy sprawnie.

Klient nasz Pan

To nie puste słowa. Wiemy jak ważny jest czas - dobra organizacja czasu i pracy to podstawa przy pracach budowlanych. Szanujemy też czas naszych Klientów - terminowo wykonujemy zlecone zadania, sprawnie i na czas zapewniamy przewóz kruszyw. Ponadto, świadomi jesteśmy faktu, że klienci nie muszą znać się na sprawach budowlanych. W naszej firmie uzyskają Państwo fachowe doradztwo.

Dowodem na powyższe argumenty niech będzie fakt, że nasza firma z powodzeniem działa od 1991 roku stale poszerzając grono zadowolonych Klientów.